Статуї птахи з бронзи від торгової марки Caggiati

Ціна: від 80
За останні роки італійський бренд Caggiati створив унікальну колекцію бронзових птахів. Вони мають вигляд настільки неординарний, автентичний і красивий, що залишити їх без уваги просто неможливо.

Кожен варіант прикраси – це величезна кількість цікавих поєднань, максимальна деталізація елементів, і, звичайно ж, особливий благородний відтінок бронзи. Всі вироби не схожі один на інший і надзвичайно різноманітні, що дає змогу абсолютно кожному знайти щось собі до душі.

Крім того, вони дуже символічні, адже птахи асоціюються зі свободою, а також нерідко ототожнюються з божественними проявами.
Такі статуї птахи з бронзи стануть чудовим доповненням будь-якого ансамблю, вони не збільшують конструкцію, а лише додають їй завершеності, граціозності та вишуканості. Завдяки застосуванню міцного матеріалу, який надійно захищений від деформацій і втрати гарного вигляду, такі прикраси не потребують регулярного догляду або заміни. Вони будуть служити досить довго, залишаючись розкішними, прекрасними і міцними.

Образом птаха у цих композиціях нерідко виступає голуб, адже він живе поруч з людиною, є символом чистої спасенної душі. Він дарує відчуття спокою і надії, служить гарною прикрасою. У виробах з бронзи від бренду Caggiati вас обов’язково привабить та скрупульозність, з якою виконані найдрібніші елементи: промальовування пір’я, очей, дзьоба. Ці роботи гідні поваги.
Птахи з бронзи Caggiati – унікальні прикраси від провідного виробника
Переглянувши позиції нашого каталогу, ви переконаєтеся, що співпрацюєте зі справжніми фахівцями. Ми пропонуємо:

  • широкий вибір;
  • швидку обробку замовлення;
  • вигідні ціни;
  • гарантію на кожну одиницю продукції;
  • якісні матеріали;
  • оригінальні дизайнерські рішення;
  • індивідуальний підхід;
  • консультацію наших працівників з питань вибору продукції і оформлення замовлення.

Вивчіть асортимент інтернет-магазину Pomnim і зробіть своє замовлення. Ви переконаєтесь, що ми – справжні знавці своєї справи, які завжди справляються з покладеними на них обов’язками і виконують усі завдання точно в строк.

Made on
Tilda