Що таке «фото на кераміці»

Нанесення зображень на керамічні поверхні гарантує те, що воно буде яскравим, чітким і на 100% відповідатиме оригіналу фото. Завдяки сучасним технологіям фото на кераміці має такий самий вигляд, як на папері, але не вигоряє і не втрачає свого первинного вигляду.

Купити фото на кераміці для пам’ятника значить зробити досить вдале придбання. Адже цей матеріал вирізняється міцністю, стійкістю до несприятливих погодних умов, різких перепадів температур, механічних пошкоджень.

Нанесення зображення на кераміку відбувається за допомогою спеціального струменевого принтера. Він не пошкоджує поверхню кераміки, але забезпечує стійкість і виразність портрета.

Особливості та переваги фото на кераміці

Фотокераміка має цілу низку характеристик, які підтверджують її міцність і довговічність:

  • Вона не піддається впливу прямих сонячних променів, не вигорає і не змінює первісного вигляду;
  • Зображення за будь-яких обставин залишається насиченим і точним, кожна найменша деталь відображається з дотриманням якісної передачі кольору, контрасту і правильної гри світла і тіні;
  • Ви можете обрати форму зображення на кераміці. Найбільш традиційними вважаються прямокутна, овальна і кругла, серед нестандартних варіантів варто відзначити купол, серце чи розкриту книгу;
  • Фотокераміка може бути виконана в будь-якому оформленні кольорів: чорно-білому чи вміщувати в собі всю палітру соковитих відтінків;
  • Перед нанесенням зображення, його можна підкоригувати, щоб усунути будь-які дефекти.
Чому варто працювати з нами
Вартість такого аксесуара залежить від його розміру і складності зображення, але в будь-якому випадку залишається прийнятною, повністю виправданою кінцевим результатом. Крім цього, кожному клієнту надається гарантія, яка убезпечить вас від придбання неякісного виробу.

В інтернет-магазині «Pomnim» доступна для замовлення кераміка різних форм і розмірів. Кожен виріб виготовлено з високоякісних кахлів і покрито фінішним покриттям з прозорої глазурі, яка захищає фотокераміку від механічних пошкоджень.
Made on
Tilda