Фото на кристалі, виготовлене з 14 мм і 8 мм прозорого скла, дозволяє створити унікальний образ. Заточка під 45 ° робить його ще міцнішим і забезпечує відображення світла, що призводить до ще більшої насиченості кольору.

Можливий кольоровий та чорно-білий варіанти. Гарантія 50 років!

Спеціальна технологія спаювання зображення між двома пластинами скла дозволяє встановлювати Фото в склі з відкритими торцями. Такий виріб не боїться впливу погодних умов і надійно захищений від потрапляння вологи і ультрафіолетових променів.
Вагомою перевагою італійських виробів є те, що фотокристал виготовляється з кришталево чистого, прозорого скла. Це дозволяє максимально точно передати кольори і відтінки вихідного фото, не деформуючи його.

Якщо за проектом пам’ятника передбачена врізка фото на кристалі у пам’ятник, важливою деталлю стане також наявність металевої підкладки на зворотній стороні виробу, призначеної для невидимого монтажу. Не потрібно жодних додаткових кріпильних елементів, що закривають частину зображення.

Зверніть увагу на фотокристали з рамкою. Це готовий виріб з тонкою гранчастою рамкою шириною 2 см. Цей вишуканий елемент буде завершальним штрихом для фото на кристалі.
Made on
Tilda