Бронзові барельєфи Caggiati – італійська якість, майстерне виконання

Ціна від 60
Компанія Pomnim займається реалізацією виробів з бронзи Caggiati в Києві. Бронза – метал, який добре піддається плавці, що сприяє створенню об’ємних зображень і статуй. Бронза чудово витримує будь-які погодні умови, не горить і не псується. Барельєф з цього сплаву є стійким до пошкоджень і впливу погодних умов.
Наша продукція
У каталозі ви зможете вибрати бронзовий барельєф, купити який можна за розумною ціною, а також придбати інші аксесуари. В асортименті нашого магазину представлені:


Всі товари вирізняються гарною якістю та високо естетичним виглядом. Статуї, створені руками італійських майстрів, залишаться гарними протягом тривалого часу, а кріплення надійно зафіксують вироби на мармурі чи граніті. Ці вироби давно користуються великою популярністю в Європі, а тепер завоювали і український ринок.
Виробництво бронзових барельєфів
Барельєфи Caggiati відрізняються високою деталізацією і характеризуються практично півстолітньою гарантією. Завдяки легкому плавленню і м’якості бронзи, скульптори створюють об’ємні зображення з безліччю деталей. У виробництві барельєфів використовуються традиційні і сучасні технології виготовлення скульптур, завдяки чому вироби набувають натурального вигляду і нагадують справжні твори мистецтва.

Особливою популярністю користуються бронзові барельєфи з ликами святих, ангелів і купідонів. Вони чудово прикрасять граніт чи мармур і можуть скласти красиву композицію в поєднанні з іншими аксесуарами з бронзи.

Наша компанія вже більше десяти років реалізує італійські вироби та аксесуари і має репутацію надійного постачальника на українському ринку. Скористайтеся нашими послугами, щоб купити барельєф з бронзи, створений талановитими італійськими скульпторами, за розумною ціною.
Made on
Tilda