Ритуальна фотокераміка на пам’ятник

У нас ви можете замовити фото на пам’ятник просто зараз. Термін виготовлення – до 1 місяця. При цьому якість буде дотримано на всі 100%. Ми відповідально ставимося до своєї роботи, щоб кожен наш клієнт зміг повною мірою виявити свою повагу до померлого через фото на пам’ятник, яке можна замовити у нас.
  • Італійська фірма виробник Five Color з усією відповідальністю береться за виготовлення ритуальної фотокераміки, щоб вона прослужила не одне десятиліття.
  • За допомогою новітніх технологій – випалювання при температурі 1300 градусів за Цельсієм – досягається найкращий результат. Виготовлення ритуальної фотокераміки – трудомісткий і складний процес, якісно виконати який можуть лише професіонали.
Ціна на ритуальну фотокераміку
Ви хочете прикрасити пам’ятник ваших близьких? Ми виготовимо для вас ритуальну фотокераміку високої якості. Фотографії, нанесені на кераміку, нічим не відрізняються за якістю від створених на лазерних принтерах. Подібні вироби відмінно витримують тривале перебування під відкритим небом: ми даємо на них гарантію до 50 років!

Фотокераміка не боїться опадів, морозів, спеки, сонця, вона не тріскається, не розсихається, не лопається від часу. Ви можете самостійно обрати форму і розмір фотокераміки – у нас завжди в наявності велика кількість заготовок!

Ритуальною фотокерамікою називають вироби, що створені в процесі переведення зображення на кераміку або емальовані пластини з тепловою обробкою в подальшому. Фотокераміка може встановлюватися на хрести, пам’ятники, меморіали: вона випускається в різних формах і розмірах. Якщо ви вирішили купити ритуальну фотокераміку, то вам необхідно знати основні переваги:

  • Висока точність перенесення зображення. Завдяки сучасній техніці, інноваційним технологіям та європейським витратним матеріалам ми можемо з високою якістю відтворити будь-яку фотографію.
  • Відмінна стійкість до навантажень, перепадів температур, вологи, опадів, ультрафіолету.
  • Кераміка не боїться опадів, впливу сонячних променів або ж температурних перепадів.
  • Доступна ціна. Такі вироби коштують на порядок дешевше, ніж гравірування на пам’ятнику.
  • Великий вибір розмірів і форм фотокераміки.
  • Можливість друку фотографії в монохромі або кольорі.
Все, що вам необхідно, щоб встановити ритуальну фотокераміку — це надати нам якісну фотографію близької вам людини. Потім ми за допомогою сучасних керамічних принтерів перенесемо зображення на заготовку, прокалимо її у спеціальній печі і покриємо захисним шаром. В результаті ви отримаєте міцну, якісну, надійну кераміку, яку потім зможете встановити на пам’ятник або хрест.

Для створення фотокераміки ми використовуємо не тільки сучасне європейське обладнання, але й італійські заготовки. На виріб дається офіційна гарантія на 50 років: ваша кераміка не буде страждати від корозії і вологи, сонячної радіації і перепаду температур. Ми пропонуємо нашим клієнтам доступні ціни на ритуальну фотокераміку, оскільки працюємо без посередників і перекупників. Ми займаємося виготовленням таких табличок протягом останніх 15 років і накопичили величезний досвід в цій сфері. Вам потрібна дійсно якісна фотокераміка? Телефонуйте!
Made on
Tilda