Проводжаючи в останню путь тих, хто був нам безмежно дорогим, ми не можемо залишатися байдужими. Скорбота про тих, хто пішов від нас, лишається назавжди в нашій душі. Вона знаходить своє відображення в нашій пам’яті, яку не складно зафіксувати для нащадків, і одним із способів це передати є якісне художнє оформлення надгробка чи пам’ятника. Наша компанія пропонує підійти до цього процесу максимально ретельно і, крім стандартних дат і портрета, відобразити в оформленні те, чим займалася людина чи яке вона мала хобі.

Написи на пам’ятник


stih-risunok-granit

Цей елемент як і вірші на пам’ятнику є обов’язковим атрибутом будь-якого надгробка і включає в себе ім’я покійного і роки його життя. Ви можете не використовувати фотографію чи портрет на надгробку, але ідентифікація покійного просто необхідна. Прийнято записувати повністю всі особисті дані, але можна і обмежитися повним прізвищем та ініціалами імені й по батькові. Шрифти можуть бути різноманітними, ви можете запропонувати навіть свій варіант при бажанні.

Епітафії або вірші, написані як останнє напутнє слово, є важливим елементом оформлення. Вони змушують задуматися про сенс життя чи повідомляють людям про те, чим займалася і заради чого жила дорога вашому серцю людина.

Популярними в усі часи є фрагменти цитат із священного писання, рядки з віршів або звичайні щирі слова, що йдуть з глибини душі. Молитви і великі вірші як прощальне послання зазвичай розташовують з тильного боку надгробка.


Малюнки на пам’ятнику

angel-risunok-granit

Для того, щоб висловити почуття родичів покійного, можна прикрасити надгробок різними зображеннями. Ангел, храм, палаюча свічка або ікона покликані підкреслити повною мірою скорботу і печаль тих, хто знав покійного. Обраний малюнок найчастіше наноситься на тильну сторону пам’ятника, але, якщо ви не використовуєте в оформленні портрет, допускається його розташування на лицьовій частині.

Обрамлення та декоративні символи на пам’ятник


risunok-peyzazh-granit
Художнє обрамлення пам’ятника разом з невеликим за розміром декоративним символом може іноді більше розповісти про людину, ніж великий малюнок і об’ємна епітафія. Тонка рамка з майстерно виконаним переплетенням з витонченим завитком, гілочкою, квіткою або свічкою в якості символу можуть зробити художнє оформлення надгробка абсолютно повним і закінченим.


Можна підкреслити релігійну тематику і показати, до якої віри належав покійний за життя – акуратно виконаний восьмикінцевий хрест часто розташовують у кутку пам’ятника.

cvety-i-krest-risunok-granit

Чому варто обирати нас

Фото малюнків на пам’ятках, представлені у каталозі, чудово поєднується з такою продукцією від компанії Pomnim як фотокераміка і рамки для фотокераміки. Ми рекомендуємо використовувати їх у комплексі для надання пам’ятнику закінченої форми. Ви можете обрати з уже запропонованих варіантів або замовити свій малюнок, який максимально характеризуватиме особистість покійного.

Ми щиро співпереживаємо вашому горю і готові підтримати вас у тому малому, що від нас залежить. Компанія Pomnim завжди пропонує:

  • Великий вибір продукції та оформлення;

  • Мінімальний час оформлення замовлення;

  • Доступну вартість;

  • Максимальну гарантію на будь-який товар;

  • Оригінальність дизайнерських рішень;

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;

  • Відповіді та консультації з усіх питань, пов’язаних з вибором і оформленням замовлень