Портрет в склі на пам’ятник

Фото на кристалі, виготовлене з 12 мм і 8 мм прозорого скла, дозволяє створити унікальний образ. Заточка під 45 ° робить його ще міцнішим і забезпечує відображення світла, що призводить до ще більшої насиченості кольору.

Можливий кольоровий та чорно-білий варіанти. Гарантія 50 років!

Спеціальна технологія спаювання зображення між двома пластинами скла дозволяє встановлювати Фото в склі з відкритими торцями. Такий виріб не боїться впливу погодних умов і надійно захищений від потрапляння вологи і ультрафіолетових променів.

Фото на кристалі овальної форми

Фото на кристалі круглої форми

Фото на кристалі квадратної форми

Прямокутне фото на кристалі

Кристал серце

Кристал із сатиновою рамкою


Вагомою перевагою італійських виробів є те, що фотокристал виготовляється з кришталево чистого, прозорого скла. Це дозволяє максимально точно передати кольори і відтінки вихідного фото, не деформуючи його.

Якщо за проектом пам’ятника передбачена врізка фото на кристалі у пам’ятник, важливою деталлю стане також наявність металевої підкладки на зворотній стороні виробу, призначеної для невидимого монтажу. Не потрібно жодних додаткових кріпильних елементів, що закривають частину зображення.

Зверніть увагу на фотокристалли з рамкою. Це готовий виріб з тонкою гранчастою рамкою шириною 2 см. Цей вишуканий елемент буде завершальним штрихом для фото на кристалі.