Фотокераміка на пам’ятник

Фотокераміка

Ціна від 60 євро

Дізнатися детальніше

Фотокераміка на пам’ятник

Фотокераміка на пам’ятник — один з основних елементів, який допоможе вам увічнити зображення близької людини. Фотографії на кераміці на пам’ятник характеризуються певними перевагами, такими як:

 • Висока точність зображення, що дозволяє достоту передати риси і емоції зображеної на фото людини

 • Відмінна якість і тривалий термін експлуатації. Кераміка зберігає привабливий зовнішній вигляд навіть після багатьох десятків років

 • Кераміка не боїться опадів, впливу сонячних променів або ж температурних перепадів

 • Доступна вартість у співвідношенні ціна — якість

 • Розміри і форми представлені в широкому асортиментіДе купити?

Придбати фото на кераміці для пам’ятників у Києві та Україні, можна, зробивши замовлення в компанії Pomnim. Фотокераміка покрита шаром прозорої глазурі, яка створює глянцевий ефект і захищає виріб від механічних пошкоджень..

 • Зроблено в Італії

  Ми замовляємо ритуальну кераміку з нанесенням фото на емаль безпосередньо на фабриці в Італії. Італійські майстри створюють перевірені часом вироби, які гарантовано прослужать не менше п’ятдесяти років, не втрачаючи своєї якості і первозданного вигляду.

 • Індивідуальне виконання

  При виготовленні італійської фотокераміки використовується найсучасніше обладнання та передові технології, які дозволяють успішно втілювати будь-які побажання наших клієнтів, відтворюючи зображення з граничною точністю і в найкоротші терміни!

 • Висока якість

  Ви можете не сумніватися в тому, що будете задоволені результатом співпраці, а придбана у нас фотокераміка надовго збереже свій первозданний зовнішній вигляд. Оптимальне поєднання ціни, високої якості продукції та європейського рівня сервісу вас приємно порадують.

Все, що вам потрібно зробити — це надати нашим майстрам якісну фотографію, а також визначитися з формою, розміром, видом кріплення і колірним рішенням. Далі за допомогою спеціальних принтерів зображення буде переведене на кераміку, запечене під впливом високої температури, покрите захисним шаром, який вбереже виріб від несприятливого впливу вологи, ультрафіолету і опадів.Наш асортимент

Фотографія на пам’ятник на кераміці в залежності від побажань клієнта може бути виготовлена в будь-якій з представлених форм:

Щодо розмірів, то ми пропонуємо вам широкий вибір в межах від 5×7 см до 50×70 см..

У нас ви можете замовити як кольоровий, так і чорно-білий портрет своєї близької людини. Також можливе надання послуг щодо попередньої ретуші і реставрації фотографії. Який би вибір ви не робили, італійська фотокераміка буде матиме вигляд гідний і елегантний, висока якість забезпечить на довгі десятиліття чіткість зображення, а також яскравість кольорової гами! Фото на кераміці — це прекрасний вибір для пам’ятника!

Вартість фотокераміки на пам’ятник

Ціни фотокераміки на пам’ятник, порівняно з вартістю гравіювання та інших популярних методик, можна вважати цілком розумними, доступними і демократичними. Точні розцінки багато в чому залежать від розмірів, форми і матеріалу нанесення (фарфор або ж скло). Для того, щоб дізнатися ціну фотокераміки, достатньо лише зателефонувати за вказаним номером і розповісти менеджерам компанії Pomnim про свої побажання. Наші співробітники розрахують вартість, а також розкажуть вам про можливі знижки.